Lendeeno - patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts lielākiem tēriņiem – ātri saņemams aizdevums!

Pavasaris tuvojas, un cilvēkiem nereti prātā jaunas idejas – ko paveikt, kur aizbraukt, ko beidzot mainīt. Reizēm, realizējot šīs idejas, ar darbību vien nepietiek, nepieciešams arī finansiāls ieguldījums, lai ideju realizētu. Un kā rīkoties, ja pašam šo līdzekļu nav? Esi gudrs un aizņemies pie kredītdevēja, izvēloties tādu, kurš piedāvā izdevīgākos atmaksas un saņemšanas noteikums. Dažādu ideju realizēšanā var palīdzēt patēriņa kredīts. Kas tas ir, ko par to jāzina un kā salīdzināt patēriņa kredīta izsneidzējus vienuviet pie Lendeeno? Par visu raksta turpinājumā!

Patēriņa kredīts – tas tiek pieskaitīts pie ilgtermiņa aizdevumiem, un tā summa svārstās no 50 līdz par 25000 eiro. 

Kas ir patēriņa kredīts?

Ilgtermiņa aizdevumi kļūst arvien populārāki, un  tie ir pieejami teju katram. Kas šādu aizdevumu raksturo?

 1. Saņemšanas iespējas. Šādu patēriņa kredītu iespējams saņemt teju katrs, kuram ir stabili ikmēneša ienākumi. Saņemot patēriņa kredītu, visticamāk, būs jānorāda, kādi ir ikmēneša ienākumi.
 2. Atmaksas periods. Šāda veida naudas aizdevumi tiek izšķirti uz laika posmu no 3 mēnešiem līdz pat 6, 7 gadiem, kas ir salīdzinoši ilgs periods, un tas saistīts ar kredīta apmēriem. Ja, piemēram, vēlies saņemt patēriņa kredītu 25 000 eiro apmērā, protams, ka pastāvēs iespēja to atdot 7 gados.
 3. Saņemšanas procedūra. Lai saņemtu šādu kredītu, nav nepieciešams doties uz vietas pie kredītdevēja, nepieciešams vien izvēlēties piemērotāko un aizpildīt kredīta pieteikumu viņa mājaslapā.

Patēriņa kredītam ir dažādi pielietojumu veidi, un cilvēki arvien biežāk izvēlas saņemt naudu šādā veidā dažādu tēriņu veikšanai. Kam piemēroti patēriņa kredīti? Par to izlasi raksta turpinājumā!

Kad izvēlēties šādu aizņēmumu?

Ja Tev rodas jautājumi par patēriņa kredītu lietojumu, piedāvājam iepazīties ar galvenajiem patēriņa kredītu izmantošanas veidiem. Gadījumi, kādos klienti visbiežāk izmanto patēriņa kredītu:

 • lai dotos pelnītā atpūtā – ceļojumi, kādas tuvākas pilsētas tūrisma objektu apskate;
 • lai ieguldītu uzņēmumā – dibināšanas, attīstības procesi u.c.;
 • lai veiktu remontu – sadzīves tehnikas iegāde, mēbeļu iegāde, apdares materiāli u.c.;
 • lai apmaksātu izdevumus, kas iepriekš netika plānoti – dotos pie ārsta, iegādātos medikamentus u.c.

Patēriņa kredīti ir nopietns aizņēmums, un ir jāizvērtē gan šāda aizņēmuma izsniegšana no kredītdevēja puses, gan saņemšana no paša aizņēmēja puses, lai vēlāk kādai no iesaistītajām pusēm nenāktos ciest, ja atmaksa netiktu veikta plānotajos laikos un apmēros. Kam aizdevēji pievērš uzmanību, izvērtējot kredīta izsniegšanu?

Aizdevēji izvērtē – piešķirt kredītu vai nē?

Teju katram patēriņa kredītu neizsniegs, jo eksistē konkrēti kritēriji, kuriem ir jāatbilst. Kredītdevēji, izvērtējot kredīta izsniegšanu, pievērsīs uzmanību klienta:

 1. kredītvēsturei, kas nozīmē, ka, ja iepriekš potenciālais kredītņēmējs nebūs veicis citu aizdevumu atmaksu paredzētajā laikā un apmērā, pastāv iespēja, ka patēriņa kredītu aizdevējs neizsniegs;
 2. maksātspējai, kuras noteikšanai kredīta izsniedzējam ir tiesības pieprasīt dokumentus, kuri apliecina, cik lieli ir potenciālā klienta ikmēneša ienākumi;
 3. atbilstībai, kas saistīta ar potenciālā klienta vecumu, pilsonību u.c.

Lai nenāktos saskarties ar nevēlamiem pārpratumiem, atmaksājot aizņēmumu, ieteicams iepazīties ar visu kredītdevēju piedāvājumiem. Ātru salīdzināšanu piedāvā Lendeeno.com. Kā šādā veidā salīdzināt?

Patēriņa kredīts

Lendeeno.com – salīdzini aizdevējus vienuviet!

Kā salīdzināt pie Lendeeno.com?

 1. Atver mājaslapu, tās sadaļu “Patēriņa kredīts”.
 2. Iepazīsties ar galveno informāciju, kas saistīta ar patēriņa kredītu saņemšanu.
 3. Salīdzināšanas rīkā ievadi informāciju, kas būtu attiecināma uz Tevi, saņemot kredītu – kredīta summa, atmaksas laiks, saņemšana bez maksas u.c. noteikumi.
 4. Salīdzini iegūtos rezultātus, iepazīstoties ar noteikumiem, kas raksturīgi katram aizdevējam, tostarp procentu likme.

Esi atbildīgs un izvēlies aizdevēju gudri, lai patēriņa kredīts tiktu saņemts pie izdevīgākā aizdevēja. Ienāc Lendeeno.com/lv/ un salīdzini aizdevējus ērti un vienkārši!