Zeltu iegādāšanās

Ja jūs meklējat ieguldīt fiziskajā zeltā ar zemāko iespējamo cenu par unci, nav labākas izvēles nekā zelta stieņi. Monētas var būt pievilcīgākas, bet visa ražošana un iepakošana ir par cenu. No otras puses, zelta stieņi ir nozare, kas ikvienam no vidējiem ieguldītājiem centrālajām bankām tiek pirktas un uzglabātas. Citiem vārdiem sakot, jūs nevarat iet nepareizi, pērkot zelta stieņus, ja jūs sekojat četriem padomiem, tostarp, kur iegādāties zelta stieņus

Zelts šodien netiek izmantots kā valūta, taču tā loma kā nauda padara to par labāku nekā jebkura valūta. Faktiski zelts ir bijis naudas pārsniegums nekā jebkura valūta vēsturē. Viens no izšķirošajiem naudas solījumiem ir tas, ka tas kalpo kā ilgtermiņa vērtības vērtspapīrs. Zelts izpilda šo solījumu labāk nekā jebkura fiat valūta.

Ja jūs pērkat fizisko zeltu, to varat paturēt savā rokā, kaut ko jūs nevarat paveikt ar lielāko daļu citu ieguldījumu. Reālu zeltu nevar iznīcināt uguns, ūdens vai pat laiks. Zelts ir taustāms, ierobežots un ļoti šķidrs. Zelts ir viegli konvertējams skaidrā naudā un var iet ar jums jebkur. Fiziskais zelts ir viena no ideālākajām formām ilgtermiņa bagātības saglabāšanai. Tas ir ideāli piemērots arī jūsu mantiniekiem, jo ​​tas pārsniegs jebkuru valūtu, kādu viņi var izmantot nākotnē.

Zelta stieņu pirkšanas priekšrocības

Padoms. Jūs saņemsiet vairāk unču par savu naudu ar bāriem nekā monētas.

Galvenais iemesls, kādēļ investori izvēlas zelta stieni, ir tas, ka tas ir lētāks nekā zelta monēta. Prēmijas ir zemākas, jo monētām ir sarežģītāks dizains un tādējādi lielākas darba un apstrādes izmaksas. Monētas var būt skaistākas, bet par šo apelāciju jūs samaksāsit. Otra zelta stieņu priekšrocība ir tā, ka tās ir vieglāk uzglabāt. Zelta josla aizņem mazāk vietas nekā tas pats monētu daudzums. Faktiski stieņi sākotnēji tika īpaši izstrādāti, lai atvieglotu uzglabāšanu.